Kalendarz Księżycowy 2017

W nawiązaniu do artykułu N1, w którym starałem się ukazać znaczenie Księżyca w uzdrawianiu oraz w naszym życiu codziennym poniżej zamieszczam kalendarz uwzględniający poszczególne fazy na rok 2017. Zdaje sobie sprawę, że kalendarz wyszedł dość pstrokaty, ale starałem się go wykonać w sposób dający Tobie najwięcej korzyści. Kalendarz będzie dostępny w zakładce "Na start + dodatki", która znajduje się jako pierwsza po prawej stronie. Mam nadzieje, że kalendarz będzie Ci pomocny (w szczególności w planowaniu zabiegów oczyszczających). Co roku kalendarz aktualizuje (czasem z opóźnieniem za co z góry przepraszam).
    
          Nie wiem czumu ale tym razem literki w kalendarzu wyszły trochę niewyraźne. Jednak możesz kliknąć na interesujący Cię kwartał i wtedy staje się on czytelniejszy.

   I Kwartał

   II Kwartał
   III Kwartał
   IV Kwartał
Życie w harmonii z naturą

Komentarze

 1. Szacunek p. Marianie;
  czekam na kalendarz 2016

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Panie Marianie!
  Bardzo dziękuję Panu za tę Instrukcję, z której często korzystam. Bardzo mi służy i czerpię z Pana doświadczenia samo dobro. Od kilku miesięcy wg instrukcji czyszczę swoją wątrobę i czuję się bardzo dobrze. Korzystam z wielu porad, które mi bardzo odpowiadają. Nie jestem jeszcze tak konsekwentna wobec swojego organizmu, jak Pan - ale mam nadzieję, że wiele dobrych rad mi pomoże. Jeszcze raz Panu dziękuję i na Nowy 2016 Rok życzę Panu i Rodzinie samych sukcesów w życiu, dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo za życzenia i Tobie także życzę co najmniej 365 chwil w tym nowym roku, które czynią życie szczęśliwym:)
   A co do konsekwencji dotyczącej ciała to w moim odczuciu chodzi oto aby się nim bawić, próbować robić coś dla niego, ale nie musi to być od razu idealny system. Niech to nasze działania wypływają z serca, z miłości do życia a nie z jakieś głębokiej ideologii. Z czasem to co dziś wydaje się trudne staje się naszym dniem powszednim. Zresztą to pewnie już wiesz...
   Dużo Słońca,
   Marian

   Usuń
 3. Bardzo doceniam Pana blog! I jednocześnie dziękuję za wiele cennych wskazówek w nim zawartych! Jest to jedyny blog, który śledzę, bo informacje na temat zdrowia są bardzo wyczerpujące :) Kiedy można się spodziewać kalendarza na 2017 rok? Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie,
   Dziękuje za miłe słowo. Postaram się kalendarz zrobić w ciągu najbliższych dwóch tygodni... Przepraszam, ale ostatnio wciągnąłem się w wir nauki i brakuje mi trochę czasu na bieżące pisanie...
   Pozdrawiam,
   Marian

   Usuń
 4. Cześć:) Będziesz aktualizował kalendarz? na 2017 :)
  Iza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Zrobię to jakoś w ciągu dwóch tygodni:)

   Usuń
 5. 2018 proszę lub instrukcję jak samemu stworzyć. Kwadry są sobie nierówne, chciałbym to ogarnąć.

  Pozdro,
  M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się do końca tego miesiąca stworzyć:) Ostatni brakuje mi trochę czasu...
   Pozdrawiam,
   Marian

   Usuń
 6. Czy kalendarz na stronie jest aktualny na 2018r.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Ostatnio nie mam totalnie czasu na bloga... Chciałbym napisać, że zaraz go zrobię, ale dziś kiedy znajdę wolną chwilę wolę spędzić ją z moim nowo narodzonym dzieckiem....

   Usuń
 7. Aha. Ok rozumiem.Wiec gratuluję i życzę wszystkiego dobrego...a kalendarz znajduje się też na innych stronach...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz