Facebook - Lubię to!

        Zaczynam zabawę z facebookiem dotyczącą udostępniania moich publikacji, jakie zamieszczam na blogu. Jeśli chodzi o facebooka to nie mam specjalnie doświadczenia więc mam nadzieje, że mi wybaczysz jeśli będę poruszał się tam jak słoń w składzie porcelany. Jeśli masz ochotę serdecznie zapraszam do polubienia mojego bloga. Dzięki temu będziesz widział na bieżąco kiedy pojawił się nowy post bez potrzeby wchodzenia na bloga. Mam nadzieje, że to trochę ułatwi i do celowo także otworzy choć trochę bramę nie tylko do czytania artykułów ale także do dyskusji dotyczącej poruszanych tematów. Link do facebooka to: https://www.facebook.com/zdrowietoenergia/


Przychodzi baba do lekarza:
– Panie doktorze, uzależniłam się od Facebooka!
A doktor na to:
– Lubię to!


Komentarze

 1. Dzień dobry Panie Marianie!
  Byłem ostatnio na USG i wykryto u mnie kamień zablokowany w szyjce pęcherza. Lekarze wysyłają mnie na laparoskopie a ja tego nie chce bo wiem ze Panu udało się pozbyć kamieni droga naturalną. Czy może Pan pomóc mi osobiście bo boją się sam wykonywać oczyszczanie?
  Może Pan napisać mi mailalub telefon komórkowy ?
  Pozdrawiam
  Bartek Naruszewicz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie,
   Proszę napisać do mnie maila na zdrowietoenergia@gmail.com, to wyślę informację jak wygląda terapia u mnie w gabinecie oraz podam kontakt do siebie.
   Pozdrawiam,
   Marian

   Usuń
 2. Mój email to bartosz.naruszewicz1408@gmail.com
  Bartek Naruszewicz

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz